Походження нашої кави

Справжня кава повинна бути чорною як ніч, солодкою як гріх, гарячою як кохання і міцною як дружба.

Поціновувач кави

Новини

2020-08-03 09:26

УВАГА ПІДРОБКА!!!!

Повідомляємо про виявлення в продажу фальсифікованої розчинної кави у м’якому упакуванні 100 та 150 г, яку злочинці видають за оригінальну Каву натуральну розчинну «Галка». Фальсифікат виявлено на гуртових продовольчих ринках та в дрібній роздрібній мережі по усій території України.
Щоб унеможливити подальше розповсюдження фальсифікованої продукціїкавова фабрика «Галка» звернулася з заявою в правоохоронні органи щодо виявлених фактів та внесла захисне доповнення в дизайн упакування оригінальної Кави натуральної розчинної, аби убезпечити споживачів від купівлі низькоякісного фальсифікату.

tl_files/tiny_templates/original 1.jpg

Упакування підробки відрізняються більш розмитим, темним друком графічного зображення, жирним накресленням шрифту усього тексту на тильній стороні, у шрих-коді відсутній кінцевий знак у вигляді “>”.

Аби переконатись, що перед вами справжня пачка Кави натуральної розчинної «Галка», зверніть увагу на наявність голографічного знаку у лівому верхньому кутку дой-паку – усі нові партії кави після 14.05.2020 року випускаються лише в такій удосконалений упаковці із голографічний захистом.

tl_files/tiny_templates/golograma.jpg
Будьте обачні та нехай кава вам смакує!